• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Döşeme İlkeleri

 

aquatherm tesisat sistemlerinin, sistemin performansını arttıran ve değer kazandıran birçok eşsiz özelliği vardır. Bu özellikleri tam anlamıyla kullanarak, taşeron ve tesisatçılar döşeme hızını büyük ölçüde arttırabilir ve performansı iyileştirebilir.

aquatherm tesisat sistemleri hafiftir ve esneme payı vardır. Böylece bu sistemler, rahatlıkla taşınabildiği gibi ön-montajları kolaydır. Cam-elyaf bileşimli teknoloji, boruyu yüksek işletim ısılarında sert tutmakta, askı alanını arttırmakta ve doğrusal genleşmeyi azaltmaktadır. Buna ek olarak, eğer doğru bir şekilde döşenirse, polipropilen kendi genleşme kuvvetini de emmektedir.

Döşeme ilkeleri, aquatherm tesisat sistemlerinde kullanılan yenilikçi teknolojiyi çerçevelemekte ve etkinliğini maksimize etmek için yöntemler sunmaktadır.

Kimyasal Dayanım Özellikleri

aquatherm boru ve ek parçaları özel kimyasallara dayanım göstermektedir.

aquatherm’ in özel pirinç alaşımlı olarak ürettiği dişli parçalar, bütün maddelerde (kimyasalların içeriği bilinmeli) kullanıma uygun değildir.

Özel olarak endüstri alanındaki aquatherm boru kullanımında, bağlantı için; flanş ve flanş bağlantı parçaları ya da tam polipropilen rakor kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

Not: İsteğiniz üzerine nipeller paslanmaz çelikten de yapılabilmektedir.

 

FİYATLAR ÖZEL OLARAK VERİLMEKTEDİR !

Kimyasal dayanım formu için tıklayınız.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc